Vestuvių filmavimas

Didį gyvenimo sprendimą susituokti lydi ne tik begalinis džiaugsmas, bet kartu ir nemažai rūpesčių. Jų išvengti padės visas pulkas specialistų, pasirengusių Jūsų šventę paversti įspūdinga ir nepamirštama: tai vedybų planuotojai, renginių vedėjai, muzikantai ir didžėjai, restoranų ir kaimo turizmo sodybų savininkai, fotografai, filmuotojai, visažistai, kirpėjai ir taip toliau. Ypač svarbūs fotografai ir vestuvių filmuotojai: bėgant metams, prisiminimai po truputį blės, taigi norėsis bent trumpam sugrįžti į vestuvių dieną ir pažiūrėti šiluma dvelkiančias fotografijas ar smagų ir įdomų filmą. Kai kurie būsimieji jaunavedžiai iki šiol mano, kad šventę filmuoti ar fotografuoti gali bet kas. Tačiau profesionalios nuotraukos ir profesionalus vestuvių video nuo neprofesionalių atskiriami iš karto. Laiko atsukti nebegalėsite, tad geriau iš karto rinktis kokybiškas profesionalias paslaugas.

„Magic vision“ profesionalių operatorių komanda atvyks į bet kurį Lietuvos kampelį ir įamžins Jūsų šventę. Kodėl verta rinktis mus? Pirma, esame sukaupę daugiau nei 12-os metų patirtį, nuolat domimės savo srities naujovėmis, ieškome netikėtų, originalių, naujų sprendimų. Vestuvių filmavimas – tai greičiau mūsų pomėgis, o ne darbas: juk mylintis savo veiklą žmogus visuomet dirba kokybiškai ir užtikrintai, su didžiuliu pasimėgavimu.

Kaip filmuojamos vestuvės?

Siekdami sukurti kuo įdomesnį ir efektyvesnį vestuvių video, šventinę dieną filmuojame nuo ankstaus ryto – jaunųjų pasiruošimo iki pat neoficialiosios dalies salėje. Įamžiname itin jausmingas akimirkas: bažnyčioje ištariamą priesaiką, pirmąjį sutuoktinių bučinį, pirmąjį jaunųjų šokį ir taip toliau. Šventę galime filmuoti ir dvejomis kameromis, iš skirtingų rakursų: tai suteikia galimybę „pagauti“ dar daugiau ypatingų, filmo vertų scenų.

Filmavimo įranga ir jos galimybės.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, domimės video pramonės naujovėmis ir jas visas stengiamės pritaikyti savo darbe. Rinkdamiesi aparatūrą, pirmiausia įsitikiname, kad ji yra kokybiška ir skirta profesionaliam, ne mėgėjiškam naudojimui. Naudojame vaizdo stabilizavimo, radijo sistemas, padedančias sukurti ypatingus efektus ir įrašyti aukštos kokybės garsą, parenkame kokybiškas profesionalias apšvietimo sistemas, kad vestuvių filmas būtų dar subtilesnis ir tobulas.

Vestuvinio filmo kūrimas ir montavimas.

Svarstote, koks bus Jūsų vestuvinis filmas? Kažkuriuo metu pamiršote šypsotis ar buvote pernelyg susikaustę? Išgyventi dėl to tikrai neverta, nes prie visos vestuvių medžiagos dirbs profesionalus montuotojas, atrinksiantis filmo vertus epizodus. Prireikus pridėsime daugiau spalvų, įvairių efektų, fone skambės Jūsų mėgstami arba montuotojo parinkti kūriniai.

Jei kamerų kiek baiminatės, galite rinktis „Love story“ sesiją, kurios metu nufilmuosime video, atspindintį Jūsų pažinties ir gražios draugystės detales. Be to, priešvestuvinio filmavimo metu būsimieji jaunavedžiai ir filmuotojas geriau susipažįsta, perpranta vieni kitų lūkesčius, norus bei galimybes.

Aprimus emocijoms ir įsivyravus kasdienybei, vėl galėsite sugrįžti į savo šventę: Jums įteiksime maždaug 1,5 val. trukmės dinamišką ir gražų vestuvinį filmą, džiuginantį ne tik Jus, bet išliksiantį ir ateities kartoms.